Προγράμματα Εξετάσεων

27/07/2019 - Αλλαγές στα μαθήματα πληροφορικής.

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

------------------------   1η    ΕΒΔΟΜΑΔΑ  ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ -----------------------

ΔΕΥΤΕΡΑ

02/09/2019 

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΣΑΕ ΙΙ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Δ

ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ,  ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ

2

09.00-11.30

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΔΙΔΙΑΣΤΑΤΩΝ ΙΝΟΔΟΜΩΝ

Α110,Α111

ΣΤ

ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ

ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ

ΚΙΖΛΑΡΙΔΗΣ

3

11.30-14.00

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΖΑ006-007

Β

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ (ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ)

ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ

4

11.30-14.00

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΠΛΕΚΤΩΝ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ

Α110,Α111

Δ

ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ, ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

5

14.00-16.30

ΣΑΕ 1

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Γ

ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ,  ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

6

16.30-19.00

ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΗΜΑΤΟΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Ε

ΚΑΝΤΖΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΝΤΖΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7

19.00-21.30

ΧΡΩΜΑ ΒΑΦΙΚΕΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ

Α110

Ε

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

8

19.00-21.30

ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

ΣΤ

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ , ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΚΑΛΑΘΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

 

ΤΡΙΤΗ

03/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Β

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ,  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ, ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ, ΡΩΜΑΝΤΖΗ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

2

11.30-14.00

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Β

ΚΑΝΤΖΟΣ

ΚΑΝΤΖΟΣ, ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΔΡΟΣΟΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ

3

14.00-16.30

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116`

Ε

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ, ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ, ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ, ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΣΟΡΤ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4

16.30-19.00

ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΖΑ006-009, ΖΑ115—116, ΖΑ107, ΖΑ117, A110, A111

Γ

ΚΑΛΟΚΑΣΗΣ

ΚΑΛΟΚΑΣΗΣ, ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ, ΚΟΡΚΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ, ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5

19.00-21.30

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΖΑ006-009, ΖΑ115—16, ΖΑ107, ΖΑ117, A110, A111

Β

ΚΑΛΟΚΑΣΗΣ

ΚΑΛΟΚΑΣΗΣ, ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ, ΚΟΡΚΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ,  ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ, ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΡΙΧΑΣ  

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

04/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑ

ΖΑ115-116, ΖΑ107, Α110,Α111

Β

ΠΑΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ, ΕΦΕΝΤΑΚΗ, ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ

2

09.00-11.30

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

ΖΑ006-009

Δ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ, ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ, ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΣΟΡΤ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3

11.30-14.00

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116, ΖΑ107, ΖΑ117, Α111

Α

ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ, ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ, ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ, ΕΦΕΝΤΑΚΗ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ, ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ, ΡΩΜΑΝΤΖΗ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

4

11.30-14.00

ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΟΛΥΜΕΡΩΝ

Α110

Δ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ

5

11.30-14.00

ΝΑΝΟΠΟΛΥΜΕΡΗ – ΒΙΟΠΟΛΥΜΕΡΗ

Α110

Ζ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ

6

14.00-16.30

ΣΧΕΔΙΑΣΗ & ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΕ Η/Υ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Γ

ΤΣΕΛΕΣ

ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΔΡΟΣΟΣ, ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ

7

16.30-19.00

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΖΑ006-009

Ε

ΓΡΑΒΑΣ – ΚΟΚΛΑΣ

(ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ)

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ,      ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

8

19.00-21.30

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΛΕΚΤΩΝ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ

Α110,Α111

Β

ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ,      ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

9

19.00-21.30

ΕΥΦΥΗΣ ΕΛΕΓΧΟΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

ΣΤ

ΝΤΟΥΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ, ΚΟΡΚΙΔΗΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ

05/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΕΣ 3D ΠΟΛΥΣΤΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΔΟΜΕΣ

Α110,Α111

Η

ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ

ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ

ΚΙΖΛΑΡΙΔΗΣ

2

11.30-14.00

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΟΛΙΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

ΣΤ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΙΖΛΑΡΙΔΗΣ

3

14.00-16.30

ΧΗΜΕΙΑ ΙΙ

Α110,Α111

Γ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΠΑΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΠΑΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ

4

16.30-19.00

ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

ΖΑ107

Ε

ΝΤΟΥΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΟΡΚΙΔΗΣ

5

16.30-19.00

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

ΣΤ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ,      ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

6

19.00-21.30

ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ ΑΠΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΛΕΥΚΑΝΣΗΣ

Α110,Α111

Η

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

7

19.00-21.30

ΤΕΧΝΗΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ

ΖΑ006-009

Ζ

ΝΤΟΥΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ, ΚΟΡΚΙΔΗΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

06/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Δ

ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ

ΤΡΙΧΑΣ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ

2

09.00-11.30

ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΠΡΟΤΥΠΩΝ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΗ ΕΚΤΥΠΩΣΗ

Α110,Α111

Η

ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ

3

11.30-13.00

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ & ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ –ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Α110,Α111

Δ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ,  ΧΡΟΝΗΣ

4

16.30-19.00

ΠΡΟΗΓΜΕΝΑ ΣΑΕ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Ζ

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΣΟΡΤ

5

19.00-21.30

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΦΟΡΗΤΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ

ΖΑ006-009

ΣΤ

ΛΕΛΙΓΚΟΥ

ΛΕΛΙΓΚΟΥ, ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΣΟΡΤ

-----------------------------   2η    ΕΒΔΟΜΑΔΑ  ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ------------------------

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

09/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

ΖΑ006-009

Γ

ΤΣΕΛΕΣ

ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ, ΣΟΡΤ, ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ

2

11.30-14.00

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ  ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (LOGISTICS)

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Z

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ, ΚΑΛΑΘΑΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ

3

14.00-16.15

ΣΧΕΔΙΑΣΗ & ΠΡΟΓΡΑΜΑΜΤΙΣΜΟΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΕΡΓΩΝ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Ζ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ, ΚΑΛΑΘΑΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ

4

16.30-19.00

ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΤΥΠΟΒΑΦΙΚΗ

Α110,Α111

Γ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ

5

19.00-21.30

ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΗΧΑΝΗΣ

ΖΑ115-116

ΣΤ

ΤΣΕΛΕΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ

 

ΤΡΙΤΗ

10/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΠΡΑΣΙΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑ & ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

ΖΑ115-116

Η

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

2

09.00-11.30

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΕΞΥΠΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ

Α110,Α111

Η

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΤΖΕΡΑΧΟΓΛΟΥ

3

11.30-14.00

ΒΙΩΣΙΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Α110,111

Ε

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ, ΤΖΕΡΑΧΟΓΛΟΥ

4

14.00-16.30

ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

ΖΑ006-009

Γ

ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ

ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ,ΡΩΜΑΝΤΖΗ

5

16.30-19.00

ΕΛΕΓΧΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΙΝΟΔΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

Α110,Α111

Ζ

ΓΡΑΒΑΣ (ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ)

ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

6

19.00-21.30

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ

ΖΑ107

Ζ

 

ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

11/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Α110,Α111

Ζ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ,  ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ, ΤΖΕΡΑΧΟΓΛΟΥ

2

14.00-16.30

ΨΗΦΙΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ

ΖΑ107,ΖΑ117

ΣΤ

ΛΑΣΚΑΡΗΣ

ΛΑΣΚΑΡΗΣ, ΝΤΟΥΓΚΑ

3

14.00-16.30

ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΣΑΕ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Ε

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ, ΚΑΛΑΘΑΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ

4

14.00-16.30

ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΙΝΩΝ

Α110

Γ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΙΖΛΑΡΙΔΗΣ

5

19.00-21.30

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ

Α110,Α111

Ζ

ΠΑΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΑΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ

12/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΒΕΛΤΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

ΖΑ006-007

Ζ

ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ

ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

2

09.00-11.30

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΥΦΑΝΤΩΝ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ

Α110,Α111

Ε

ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ

ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ

ΚΙΖΛΑΡΙΔΗΣ

3

11.30-14.00

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ

ΖΑ006-009

Ζ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

4

11.30-14.00

ΒΙΟΥΛΙΚΑ

Α110,Α111

Η

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

5

14.00-16.30

ΝΑΝΟΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥ

Α110

Ε

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

6

16.30-19.00

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

ΖΑ006-007, ΖΑ008-009, ΖΑ115-116

Α

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

7

16.30-19.00

ΕΞΕΥΓΕΝΙΣΜΟΣ & ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ

Α110

Ε

ΕΦΕΝΤΑΚΗ

ΕΦΕΝΤΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

8

19.00-21.30

ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

ΣΤ

ΔΗΜΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΡΩΜΑΝΤΖΗ, ΚΑΛΑΘΑΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΜΗΧΑΤΡΟΝΙΚΗ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

ΣΤ

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΚΑΛΑΘΑΣ, ΓΙΑΧΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

2

09.00-11.30

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΑΡΑΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

Α110,Α111

ΣΤ

ΜΠΑΡΤΖΗΣ

ΜΠΑΡΤΖΗΣ, ΕΦΕΝΤΑΚΗ

3

11.30-14.00

ΠΡΟΗΓΜΕΝΑ ΥΛΙΚΑ

Α110,Α111

ΣΤ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

4

14.00-16.30

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

Α110

ΣΤ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΣΦΥΡΟΕΡΑ ΕΜ

5

19.00-21.30

ΟΠΤΙΚΟΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ

Α110,Α111

ΣΤ

ΛΑΣΚΑΡΗΣ

ΛΑΣΚΑΡΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

 

 

----------------------------   3η    ΕΒΔΟΜΑΔΑ  ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ -------------------------

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

16/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΙΙ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116, ΖΑ107,ΖΑ117

Β

ΔΡΟΣΟΣ

ΝΤΟΥΓΚΑ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ

2

09.00-11.30

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΡΑΜΜΙΚΩΝ ΙΝΟΔΟΜΩΝ

Α110, Α111

Δ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

3

11.30-14.00

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ι

ΧΑΤΖ,Α011

Α

ΔΡΟΣΟΣ

ΝΤΟΥΓΚΑ, ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

4

11.30-14.00

ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

ΧΑΤΖ

Η

ΔΡΟΣΟΣ

ΔΡΟΣΟΣ

5

11.30-14.00

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΙΝΟΔΟΜΩΝ

Α110,Α111

Ζ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

6

11.30-14.00

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΩΝ ΠΗΓΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

ΖΑ006-009

ΣΤ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ, ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ, ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ, ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΖΩΜΠΟΣ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΧΟΣ

7

14.00-16.30

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Δ

ΛΕΛΙΓΚΟΥ

ΔΡΟΣΟΣ, ΣΟΡΤ, ΛΕΛΙΓΚΟΥ

8

16.30-19.00

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

ΖΑ115-116

Ζ

ΔΡΟΣΟΣ

ΔΡΟΣΟΣ

9

16.30-19.00

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΥΦΥΟΥΣ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΙΣΧΥΟΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ117,ΖΑ107

ΣΤ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ, ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ, ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ, ΖΩΜΠΟΣ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΧΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

10

19.00-21.30

ΔΥΝΑΜΙΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ

ΖΑ006-009

Η

ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ

ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ, ΤΡΙΧΑΣ

 

ΤΡΙΤΗ

17/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΙΙ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116,ΖΑ107,ΖΑ117, Α110, Α111

Β

ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ, ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ, ΕΦΕΝΤΑΚΗ, ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ

2

11.30-14.00

ΧΗΜΕΙΑ Ι

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116,ΖΑ107,ΖΑ117, Α110, Α111

Α

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΠΑΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΑΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

ΕΦΕΝΤΑΚΗ

ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ

3

14.00-16.30

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Δ

ΤΣΕΛΕΣ

ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΔΡΟΣΟΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ

4

16.30-19.00

ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ – ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΖΑ006-009

Ε

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΧΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ

5

19.00-21.30

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Ζ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ, ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΧΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

18/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΦΥΣΙΚΗ Ι

Α011-ΧΑΤΖ-Β218

Α

ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ - ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ  ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

ΕΦΕΝΤΑΚΗ

ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ, ΡΩΜΑΝΤΖΗ, ΚΟΡΚΙΔΗΣ

2

09.00-11.30

ΕΥΦΥΗ ΥΛΙΚΑ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΗΣ

Α110,Α111

ΣΤ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

3

11.30-14.00

ΕΛΕΓΧΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΙΝΩΝ & ΙΝΟΔΟΜΩΝ

Α110,Α111

ΣΤ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

4

11.30-14.00

ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΗ & ΣΧΕΔΙΑΣΗ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116,ΖΑ107

Α

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ – ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ, ΖΩΜΠΟΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΡΙΧΑΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

5

14.00-16.30

ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Ζ

ΛΕΛΙΓΚΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΞΕΥΓΕΝΗΣ, ΔΡΟΣΟΣ

6

19.00-21.30

ΜΙΚΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ – ΜΙΚΡΟΕΛΕΓΚΤΕΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Γ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΧΟΣ ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΖΩΜΠΟΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ

19/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

09.00-11.30

ΦΥΣΙΚΗ ΙΙ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116, ΖΑ107, ΖΑ117, Α111

Β

ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ

ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ  ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΕΦΕΝΤΑΚΗ

ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ

2

09.00-11.30

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΝΗΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ

Α110

ΣΤ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ

ΚΙΖΛΑΡΙΔΗΣ

3

14.00-16.30

ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ

Α110,Α111

Δ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΦΕΝΤΑΚΗ, ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ, ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ

4

16,30-19.00

ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΥΛΙΚΩΝ

Β021,  Β025Γ, Β027

Η

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

5

19.00-21.30

ΨΗΦΙΑΚΗ ΣΧΕΔΙΑΣΗ (VHDL)

Α110,Α111

Η

ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΝΤΟΥΓΚΑ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20/09/2019

α/α

Ώρα

Μάθημα

Αίθουσα/ες

ΕΞΑΜΗΝΟ

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

1

11.30-14.00

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116,ΖΑ107,ΖΑ117

Α

ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ

ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΡΙΧΑΣ, ΝΤΟΥΓΚΑ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ, ΡΩΜΑΝΤΖΗ

2

14.00-16.30

ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Α

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

3

16.30-19.00

ΚΥΒΕΡΝΟΦΥΣΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΖΑ006-007

ΣΤ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ

ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ, ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ, ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ,  ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΖΩΜΠΟΣ

4

19.00-21.30

ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΖΑ006-009, ΖΑ115-116

Α

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ (ΚΑΝΤΖΟΣ)

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Δ.ΤΣΕΛΕΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

Ιστότοπος Τμήματος

Επιτροπή Περιεχομένου Ιστότοπου:
- Μ. Παπουτσιδάκης (Αν. Καθηγητής)
- Α. Γκοτσόπουλος (Επ. Καθηγητής)
- Δ. Πυρομάλης (Επ.Καθηγητής)

Ανάπτυξη & Διαχείριση Ιστότοπου:
- Ελένη Συμεωνάκη (ΕΔΙΠ)
- Ανδρέας Σορτ (ΕΔΙΠ)

 idpe-support@uniwa.gr 

Επικοινωνία

 Γραμματεία Τμήματος:

  Κτήριο Ζ, Πτέρυγα Α
ΠΑ.Δ.Α. - Πανεπιστημιούπολη ΙΙ
Θηβών 250 & Π. Ράλλη
122 41 Αιγάλεω
  +30 210 5381 219
  +30 210 5381 501
   idpe@uniwa.gr



Αναζήτηση

©2019 Τμήμα Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης & Παραγωγής - Σχολή Μηχανικών - Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

Search